Connoisseurs

connoisseurs-85975221
IŞIL IŞIL MÜCEVHERLER
KALICI İZLENİM

Mücevherlerinin parlaklığı günlük hayattan etkilenir.
Parfümler, terleme, vücut yağları, sabun kalıntısı ve hava kirliliği takılarınızın her gün biraz daha parlaklığını yitirerek çekiciliğini kaybetmesine neden olur.
Kalıcı izlenim için, Connoisseurs mücevherlerinizin ihtişam ve parlaklığına uygun güzellik önerileri sunar.
Mücevher bakım önerilerimiz takılarınızın doğal güzelliği ve ışıltısını muhafaza etmenize yardımcı olur.

BAKIM ÖNERİLERİMİZ;

Giyinmeden önce mücevherlerinize bir göz atın. Yüzüklerin, küpelerin, kolye ve bileziklerin temizlenmeye ya da elden geçirilmeye ihtiyacı olup olmadığını kontrol edin. Zamanınız müsaitse mücevherlerinizi Connoisseurs Temizleme sıvısı ile temizleyiniz. Zamanınız kısıtlı ise Connoisseurs Temizleme Bezi ve ya Connoisseurs Kolay Parlatma Bezleri ile kolayca parlatabilirsiniz. Mücevherleriniz ilk günkü gibi parlayacaktır.
Elmas yüzüğünüzü düşünün. Muhtemelen her gün parmağınızdadır. Yeni Elmas Parlatma Fırçası yüzüğünüzü hemen yeni gibi parlatacak. Ayrıca kullanımı da çok kolay, taşınabilir ve çekici.
Ev ilaçları mücevherleriniz için güvenli ve etkili değildir. Diş macunu, amonyak ve cam temizleyiciler mükemmel ev deterjanlarıdır fakat mücevherleriniz için tasarlanmamışlardır. Connoisseurs mücevher temizleme ürünleri mücevherlerinizi güvenle temizlemek ve takılarınızı doğal güzelliğine ulaştırmak için formüle edilmiştir.
Mücevherlerinize uygun temizlik yöntemini seçiniz. Altın, gümüş, elmas, renkli taşlar, inci, değerli taşlar ve antika mücevherler için profesyonel mücevher temizleme metotları öneririz. Mücevher temizleme grafiklerimiz takılarınız için en uygun olan yöntemi seçmenizde size yardımcı olacaktır.
Connoisseurs ile profesyoneller gibi takılarınızı temizleyin. Profesyonel kuyumcular Connoisseurs ürünlerini nesillerdir kullanmaktalar. Onlar bizim ürünlerimizin mücevherin her çeşidini güvenli ve etkili bir şekilde temizlediğini biliyorlar.
Mücevher Temizleyicinizle dolaşın. Hızlı rötuşlar için Connoisseurs temizleme mendilleri, elmas parlatma fırçası ve ya jel ve fırçası çantanıza ya da torpido gözüne rahatlıkla sığacaktır. Kompakt, güvenli ve kullanımı kolay olan bu ürünlerle aklınıza her geldiğinde takı temizliği yapabileceksiniz.
Mücevher organizatörleri ile takılarınızı zincirleri karışmadan, çizilme riski olmadan güvenle koruyabilirsiniz. Taşıma ve saklama amaçlı kullanılan bu ürünler seyahatte ve evde saklamada idealdir. Değerli eşyalarınızın özenle saklandığını bilmiş olmanın verdiği güveni sağlar.
Connoisseur ürünlerini kullanırken kılavuzu okuyun ve tariflere uyduğunuzdan emin olun. Doğru kullanım maksimum performans ve uygun bakım sağlayacaktır.

GÜMÜŞ GÜZELLİK REHBERİ
BÜTÜN METAL YÜZEYLERİ TAZELEMEK ve KORUMAK İÇİN

Gümüş, pirinç, kalay, bakır ve diğer paslanmaz dekoratif eşyalarınızı yeni gibi muhafaza edin. Connoisseurs Gümüş ve Metal Temizlik Ürünleri ile güzellik ve bakım kolaylaşacak. Uzman yönlendirmemiz sayesinde metal objeleriniz bakımlı gözükecek.

Masa sunumunuza dikkat edin. Masanızı düzenlemek ve dekore etmek için yeteri kadar zaman ayırın. Masanız davetkar bir ruh ile keyifli bir tablo ortaya koyacaktır. Conneisseurs Metal ve Gümüş Cilaları lekeleri ve kiri büyük bir hassasiyetle ortadan kaldırır. Size menünüze ve misafirlerinize ayırabileceğiniz daha çok zaman bırakır.
Flashla parlar. İşin uzmanları Gümüş Temizleme Mendili 6’’ ve 7’’ kuru temizleme mendilleri ile geleneksel macun ve kremlere göre daha iyi temizler.
Gümüşlerinizi daha sık kulanın ve daha az endişelenin. Eğer canınız istiyorsa gümüş yemek takımınızı her gün kullanın. Ne zaman bir kararma görürseniz yıkamadan ya da bulaşık makinesine koymadan önce her bir parçayı Connoisseurs Gümüş Mendili ile tek tek silin. Bu taktikle gümüş takımınızın kararması haftalar alacaktır. Gümüşlerinizi daha sık kullanın daha az kirletin.
Hava sızdırmayan koruma.
Hava metal ve gümüşlerin kararmasına neden olur. Hermetik koruma kirlenmeyi yavaşlatır. Gümüş servislerinizi saklamadan önce temizlemeyi ve cilalamayı ihmal etmeyiniz.